7ZŠ Kolín - Atletický čtyřboj

18/09     Atletický čtyřboj

Ve středu 10. září proběhlo na atletickém stadionu Kolín- Borky  okresní kolo 8.-9.tříd chlapců a dívek v atletickém čtyřboji.Za pěkného počasí se tu utkalo 13 chlapeckých a 12 dívčích družstev. Družstvo chlapců ve složení Ostrožlík Adam, Markytán Jakub, Horálek ,David, Novák Marcel a Pokorný Lukáš  nenechalo nic  náhodě a vybojovalo si svým vítězstvím postup na dubnové  krajské finále.

Porazili i své spolužáky ze sportovních tříd, kteří byli  po třech disciplinách na medailové pozici,.ale díky špatnému přístupu dvou členů družstva v běhu na 1000m, kde nezískali ani bod, klesli rázem na 11. pozici.

Hezké umístění vybojovala i obě dívčí družstva . Sportovky ve složení Klepetková, Kolářová,Šrámková, Nováková  obsadilo druhé místo a  děvčata Francová, Holečková, Košátková, Kubištová a Janatová  5. místo.                       V.Šlezová