7ZŠ Kolín - Kroužky školního klubu

Kroužky školního klubu

Ve školním roce 2017/2018 nabízíme dětem na naší škole bohatou zájmovou činnost.

Uvedené kroužky a kluby začnou pracovat v týdnu od 18. 9. 2017 a skončí k 1. 6. 2018.

Platba za každý kroužek v jednom pololetí činí 350,- Kč a musí být uhrazena na školní účet prostřednictvím on-line pokladny nejpozději do první hodiny (do 17.9.2017). Platební údaje obdrží žáci u vedoucího kroužku.

Děti se přihlašují od 4.9.2017 u vedoucího vybraného kroužku.

Název kroužku (klubu)

 ročník

den

čas

vedoucí kroužku

  Aerobik

1. - 3.

St

13:00 – 14:00

  Pospíšilová Hana

  Aerobik

4. - 9.

St

14:05 – 15:05

  Pospíšilová Hana

  Flétna – začátečníci

1. - 5.

Čt

14:00 – 15:00

  Horová Vlasta

  Flétna – pokročilí

2. - 5. 

Po

14:45 – 15:45

  Horová Vlasta

  Florbal

4. - 5.

Čt

6:45 – 7: 45

  Mrzenová Petra

  Fotbalové hraní

1. - 2.

St

13:30 – 14:30

  Holovský Radek

  Fotbalové hraní

3. - 5.

St

14:35 – 15:35

  Holovský Radek

  Gymnastika

1. - 5.

Út

13:00 – 14:45

  Pospíšilová H. Pešlová M

  Jóga pro děti

1. - 3.

Po

14:45 – 15:45

  Jouzová Elen

  Keramika – lichý týden

2. - 5.

Po

13:00 – 15:00

  Cilová Eva

  Keramika – sudý týden

2. - 5.

Út

13:00 – 15:00

  Konvalinková Eva

  Korfbal

1. - 5.

15:00 – 16:00

  Schön Václav, p. Čejka

  Kouzelné psaní

1.

Út

13:00 – 14:00

  Jouzová Elen

  Matematika

9.

St

6:45 – 7:45

  Kadlecová Jana

  Mladý zdravotník

1. – 6.

Po

15:10 – 16:10

  Veselá Veronika

  Parlament - Poškoláci

4. – 9.

St

6:45 – 7:45

  Schön Václav

  Pěvecký sbor

1. – 9.

Út

14:45 – 15:45

  Hrejsemnou I., Kopáček-Hölzlová P.

  Pohybový (mažoretky)

 1. - 3.

Po

15:50 – 16:50

  Pavlíčková Jarmila

  Pohybový (mažoretky)

 4. - 9.

Po

17:00 – 18:00

  Pavlíčková Jarmila

  Relaxační kresba

2. - 4.

St

13:35 – 14:35

  Jouzová Elen

  Sportovní hry

6. - 7.

Po

6:45 – 7:45

  Schön Václav

  Sportovní hry

8. - 9.

Út

6:45 – 7:45

  Schön Václav

  Stolní tenis

4. – 6.

Po

15:20 – 16:20

  Mrzenová Petra

  Šikula

1. - 4.

Út

15:10 – 16:40

  Chroustovská Petra

  Vaříme, pečeme, smažíme

1. – 6.

St

15:10 – 17:10

  Zápotocká Gabriela

  Polední školní klub

1.– 4.

Po - Pá

11:40 – 12:35

12:35 – 13:30

  vychovatelky ŠD

 

 
     
 

Webdesign: