7ZŠ Kolín - Články

08/02     Gymnastická soutěž

Překvapili i ti nejmenší….   Ve čtvrtek 2.2. se na naší škole uskutečnil 1.ročník gymnastické soutěže žáků 1.-5.tříd. Měla jsem velké obavy, s jakou odezvou se tato přehlídka našich malých gymnastů setká, protože přece jen sportovní gymnastika není obvyklým sportem pro všechny děti. Každý kluk i holčička se občas rád proběhne po ulici nebo na hřišti, občas kopne do balonu nebo skáče přes švihadlo. Ale kotouly a „hvězdy“ ty už nejsou tak běžné, to už chce opravdu…

zobrazit

04/01     Předvánoční akce

Turnaj ve vybíjené  Ve středu 21.12. se v tělocvičně konal turnaj ve vybíjené pro žáky 1.stupně naší školy. Výběr žáků 2.ročníku vyhrál se třídou 3.A. Zápas skončil 1 : 1, počet vybitých byl 20 :16. Druhou hodinu  hrál výběr 3.tříd proti 4.C. Byl to zajímavý zápas, ale vyhrála 4.C poměrem 2 : 0. Po zápase bylo vyhlášení. Za vítězství dostala 4.C bonbony. Výběr 3.tříd měl dostat 3 sáčky bonbonů, ale někdo jeden balíček ukradl. Zloděj se nenašel. Třetí školní hodinu hrál výběr 4…