7ZŠ Kolín - Krajské přebory v hale

Krajské přebory se konaly 7.-9.ledna 2005. 7.a 8.ledna závodili dorostenci. Starší a mladší žáci závodili poslední den závodů. Účast na závodech byla hojná. Někteří závodníci byli v hale poprvé. Poznat prostředí pražského Strahova se nepodaří každému. Největší zastoupení měly klasické disciplíny.To znamená sprinty a dlouhé tratě. Běžely se nezvyklé štafety na 4x200m. Myslím si, že každý, kdo získal medaili nebo si vytvořil osobní rekord, měl velikou radost a mohl být spokojen. Kolín měl zastoupení i mezi těmi, co nechodí na naši školu, ale baví je atletika. Nominovaní musí mít dobré výsledky a pilně docházet na tréninky. Jinak se nemůže počítat s žádnými závody, zejména ne na krajské přebory. 1.místo Nevečeřalová Nikol - 300m 2.místo Kořínek Tomáš - tyč Martínková Radka - 60 m př. Kašpar Josef - koule Petžela Miroslav - výška Kmoníček Filip - výška, 150m Junek Martin - 800 m Moravcová Veronika - koule Nevečeřalová Nikol, Petžela Miroslav, Dálecký Matyáš, Dvořák Tomáš - 4 x 200 m 3.místo Dvořák Tomáš - 60 m Vokálová Anita -výška Martínková Radka - výška Kasal Lukáš - výška Kasal Lukáš,Kořínek Tomáš, Junek Martin, Král Miroslav - 4 x 200 m autoři článku: Martin Junek, Jana Greifová - žáci 7.ZŠ