7ZŠ Kolín - Sedmička druhá v kraji
 

V pondělí 31.10.2005 se družstvo naší školy zúčastnilo turnaje v přehazované „O pohár hejtmana Středočeského kraje“ v Mělníku.Po vítězných soubojích s týmy Mělníka, Slaného a Vlašimi našli naši přemožitele v družstvu z Příbrami. Naše družstvo prohrálo jen velmi těsným rozdílem (o 3 a 2 body) a to se školou, která se specializuje na volejbal, což je vlastně jakýsi vyšší stupeň přehazované. I tak naše 2.místo je velmi pěkný úspěch.O výrazný úspěch školy a skvělou reprezentaci Kolína se zasloužili :

  • Daleký Matyáš  6.A
  • Janda Jan 6.A
  • Jaroš Pavel 6.A
  • Nemčok Kryštof 6.A
  • Reif Adam 6.A
  • Francová Markéta 6.B
  • Kohoutová Vlasta 6.A
  • Procházková Anna 6.A


Chtěla bych všem našim hráčům poděkovat za pěkný sportovní výkon.

Irena Moosová

ZŠ Kolín III, Masarykova

 
     
 

Webdesign: