7ZŠ Kolín - Den otevřených dveří očima žáků a rodičů
 

Chodím na 7.základní školu v Kolíně. Moje škola je velmi hezká. Mám tady mnoho kamarádů. Paní učitelka je moc hodná. Nejraději mám, když nás učí český jazyk a výtvarnou výchovu. Naše škola také pořádá spoustu kroužků. Já sama navštěvuji keramiku, angličtinu a keramický kroužek. Eliška Tománková, 2.C

 

Jmenuji se Lukáš Poklop. Chodím do 2.C. V naší třídě je 26 dětí. Mezi mé nejlepší kamarády patří Víťa a Vojta. Naše paní učitelka Eva konvalinková nás učí spoustu nových věcí a je na nás hodná. Mezi mé oblíbené předměty patří český jazyk a výtvarná výchova. Ve škole máme hodně kroužků. Já navštěvuji angličtinu a hru na flétnu. Po škole chodím do družiny, kde se mi také líbí.

 

Ráda chodím do školy. Učíme se tam číst, psát a počítat. Nejraději píšu do písanky a zpívám. Chodíme také do divadla a jezdíme na výlety. Dnes jsme byli v Praze v planetáriu. Ve škole mám hodně kamarádů. Míša Novotná, 2.C

 

Jací jsme  - Tomáš Toms, 2.C

V naší třídě to je prima,

netrápí nás ani rýma.

Učíme se vesele,

smějeme se na sebe.

Počítání, psaní, čtení,

to je naše potěšení.

Těšíme se každý den,

zvesela si ráno jdem.

 

Lukáš Bečka, 3.B

Když jsem býval malý chlapeček,

říkali mi doma Lukášek.

Dnes už doma pomáhám,

už jsem velký kluk.

S úkoly si hlavu namáhám,

co bývalo už je mi celkem fuk.

Rád teď chodím do školy,

musím dělat úkoly.

Nejvíc mě však baví

naše školní sportování.

 

 

Romana Benešová, 3.B

Romi, Romi, Romanka,

hrou je pro ni tajenka.

Ráda taky maluje,

knížky čte a listuje.

Čtením nebo malováním,

všechny smutky vždy vyháním.

 

Z návštěvního sešitu:

Bylo to pěkné a příjemné.

Moc se mi to u vás ve škole líbilo.

Můj obdiv patří všem učitelům za jejich trpělivost.

Máte krásnou školu, moc se nám zde líbilo.

Máte hezky vyzdobenou školu, pěkné třídy, moc se nám zde líbilo.

Děkujeme za den otevřených dveří.

Máte to pěkné. Přijdeme k zápisu.

Příjemné prostředí i paní učitelky. Děkujeme.

Ve škole se mi líbilo, ale chodit bych do ní už nechtěla.

Ve škole to bylo super. Bylo vidět, že děti jsou spokojené.

Krásná výuka, hezká spolupráce paní učitelky s dětmi.

Děkujeme za prohlídku, určitě se dostavíme k zápisu.

Je vidět, jak se děti učí hrou.

(Některé podpisy dospělých byly špatně čitelné, proto neuvádíme žádné. Do sešitu je možné kdykoli nahlédnout.)

 

Zápis dětí do 1.třídy pro příští školní rok bude ve čtvrtek 19. a v pátek 20.ledna 2006 vždy od 13 hodin. Věříme, že přijdete mezi nás a budete spokojeni stejně, jako ti, kteří psali předcházející řádky.

Učitelé a žáci 7.základní školy v Kolíně III, Masarykova 412

 
     
 

Webdesign: