7ZŠ Kolín - McDonalds Cup

20/06     McDonalds Cup

 

Velký úspěch fotbalistů 7.ZŠ Kolín

Po úspěšném absolvování okrskového kola (1.místo) a okresního kola (1.místo) McDonalds  Cupu  naši žáci 4. a 5.ročníku postoupili do krajského finále. Toto finále se konalo 2.června v Mladé Boleslavi. Setkali se zde se žáky z  Mladé Boleslavi, Dolních Beřkovic, Mnichovic, Nymburka a Čáslavi. Všichni hráči podávali vynikající výkony. V této obrovské konkurenci se dokázali naši žáci probojovat na velmi pěkné 3.místo.

Výsledky jednotlivých zápasů:

 • Kolín-Mladá Boleslav 0:2,
 • Kolín- Dolní Beřkovice 1:0,
 • Kolín- Mnichovice 3:0,
 • Kolín- Nymburk 1:1,
 • Kolín- Čáslav 0:1

Reprezentovali nás:

 • Chrastil Tomáš,
 • Horálek David,
 • Záboj Martin,
 • Novotný Petr,
 • Hanousek Matěj,
 • Linart Petr,
 • Brdíčko Jan,
 • Veselý Dominik,
 • Novák Marcel,
 • Wiedermann Karel,
 • Procházka Štěpán.

Mgr.Radek Holovský

 
     
 

Webdesign: