7ZŠ Kolín - V naší třídě voní les
 

Asi před rokem jsme od rodičů Vojtíška Bašty dostali malé, ale kouzelné lahvičky. Od té doby ráno před vyučováním naši třídu provoní nádherná vůně eukalyptu jindy citrusů. Tak jsme začínali s aromaterapií.Letos nám rodiče Vojtíška nabídli, že by nám do třídy zapůjčili speciální přístroj, který samostatně dávkuje vložený koncentrát.

Jak na přístroj nahlížejí školáci?

Ve třídě to krásně voní.

Připadám si jako na horách.

Hezky se mi dýchá.

Přeji si být zdravější.....

Chtěla bych tímto krátkým a ne příliš odborným článkem poděkovat paní a panu Baštovým, kteří se starají o chod přístroje a také nám do něj věnovali esence. A stejně jako všichni rodiče si přejí, aby se děti ve škole cítily dobře a nebyly nemocné.

                                                          V. Horová, tř.uč.

 

 

 
     
 

Webdesign: