7ZŠ Kolín - První průkopnice

18/04     První průkopnice

 

Dne 30.3.2007 se konala oblastní soutěž v pohybových skladbách,které se poprvé zúčastnila i děvčata z naší školy.
Jsme sice sportovně zaměřená škola, ale spousta lidí se mylně domnívá, že se děti, které se zde chtějí věnovat sportu, zaměřují pouze na atletiku. Opak je pravdou. Tato, ale i spousta jiných soutěží je toho důkazem.
Této akce se zúčastnilo pět družstev v mladší kategorii a dvanáct skupin v kategorii starších žáků ze zákl.škol Kolínska.
Dvě nejlepší skupiny obou kategorií postupovaly na celorepublikovou soutěž do Opavy. Naše děvčata si nacvičila skladbu na stepech, takže předvedla kombinaci aerobicu a stepaerobicu. Se svou sestavou se umístila na krásném čtvrtém místě. Konkurence byla opravdu veliká a my jsme sbíraly první zkušenosti, které se nám budou pro další roky určitě hodit. Naší školu reprezentovaly Hana Brdíčková, Katka Davídková, Petra Kloučková a Nikola Tomková.

Děvčatům gratuluji a těším se na další spolupráci


Hana Pospíšilová

 
     
 

Webdesign: