7ZŠ Kolín - „Sedmička“ opět plavala s EU
 

V pátek 11.dubna v 11 hodin se žáci 1.stupně naší školy zapojili do 2.ročníku plavecké štafety „Plaveme s EU“ v mezinárodní plavecké soutěži pro žáky 1.stupně. Soutěže se zúčastnily dvě padesátičlenné štafety dětí od prvního do pátého ročníku. Pravidelně ji vyhlašuje město Krnov jako soutěž O pohár starosty města. Naši žáci se účastnili již podruhé. V loňském roce si v konkurenci 60 škol vedli velmi dobře. Umístili se na 20.místě. Letos plavci chtěli překonat čas štafety z loňského roku. Stopky však byly neúprosné a při posledním dohmatu se zastavily na čase 24:47,11. Ani druhé štafetě se čas překonat nepodařilo. Přesto si všichni plavci zaslouží pochvalu za bojovný výkon a velkou snahu.

Věříme, že i letos uspějí a jejich konečné mezinárodní umístění bude příznivé. Budeme jim držet palce a přát mnoho sportovního štěstí. Výsledky budou známy až po 20.dubnu.

Příští rok chceme plavat znovu. Slíbili jsme si, že se celý rok budeme připravovat a základní čas loňské štafety pokoříme.

Marie Veverková

 
     
 

Webdesign: