7ZŠ Kolín - Ohlédnutí za činností Centra sportu AŠSK při 7. ZŠ

Týmu Centra sportu je cíl jasný - rozhýbat počítačové děti a pro pohyb získat i rodiče.Plán je jednoduchý –organizovat  sportovní akce sami nebo ve spolupráci s jinými organizacemi  a poskytnout dětem sportovní vyžití.

A jak se daří ,posuďte sami.

Neděle 5.12.2008 :  florbalový turnaj v hale Kolín Borky ve spolupráci s florbalovým oddílem Kolín, který si vzal na starost  rozhodování a poskytl  mantinely. Sešlo se tu 5 týmů a  po čtyřech hodinách bojů odcházeli všichni spokojeni.Vždyť nešlo jen o to, kdo vyhraje, ale

pořádně si zahrát.

Sobota 13.12.2008  : Vánoční atletické klání pro děti od 6 do 11 let ve spolupráci s atletickým oddílem v tělocvičně 7. ZŠ Kolín. Téměř tříhodinový maratón pohybových soutěží zvládli všichni účastníci dobře a po zásluze byli odměněni. Akce se zúčastnilo 40 dětí nejen z Kolína ( Velim, Ovčáry, Týnec n Labem) , z nichž polovina získala 13 bodů z patnácti možných..

O náročnosti některých úkolů se přesvědčili i přihlížející rodiče.

Středa 17.12.2008 :   1. ročník Vánoční kolínské laťky základních škol ve sportovní hale

Spojů. Soutěž byla rozdělena na dvě části – soutěž jednotlivců po ročnících a soutěž

8 členných družstev, kde se výkony týmu sčítaly.Po slavnostním zahájení pana ředitele Strejčka  bojovala téměř stovka dětí  na dvou doskočištích o medaile , poháry a ceny, na kterých se podíleli ředitelství 7. ZŠ Kolín,Centrum sportu, atletický oddíl, pan Vyskočil

( Montana sport) a sladkou odměnu pro všechny účastníky zajistilo Tesko Kolín. Všem za tuto podporu děkujeme. Závody proběhly ve velmi pěkné atmosféře  a  s velkém nasazení všech účastníků.