7ZŠ Kolín - DOPRAVNÍ SOUTĚŽ PRO ZVLÁŠTNÍ ŠKOLY
 

V pátek 25.9. se konala akce pod názvem Dopravní soutěž pro zvláštní školy. Tuto akci pořádal pan Brzák, který na naší škole pořádá besedy o bezpečnosti silničním provozu. Akce probíhala ve třech stanovištích.První stanoviště spočívalo o podání první pomoci a záchraně při úrazu.Druhé o něco náročnější stanoviště bylo zručnost jízdy, kde se jezdilo na kole buď slalom, či překážky.Na kolínském dopravním hřišti bylo třetí, myslím, že nejdůležitější dopravní stanoviště. Na tomto místě probíhala jízda, učení dopravních značek, jak se má správně jezdit na veřejné vozovce a další soutěže.To vše bylo připraveno pro zvláštní školy z Kolína, Čáslavi a širšího okolí. Naše třída 8.B pomáhala organizátorům. Byli jsme rozděleni do třech skupin na stanoviště a vykonávali své úkoly. Jako odměnu jsme dostali přívěsek v podobě malé reflexní vestičky a občerstvení. Tato akce proběhla úspěšně a všem se to moc líbilo.

                                                                                                              (David Ševčík 8.B )
 
     
 

Webdesign: