7ZŠ Kolín - Z lednových událostí
 

Naše družstvo ve složení Svoboda Jakub, Dařílek Jan, Svoboda Petr, Kubice Jan, Seifert David, Sýkora Tomáš, Zámečník Marek a Vavrinec Michal si vybojovalo postupně přes okresní a krajské kolo účast na republikovém finále základních škol v plavání v Jindřichově Hradci, které se konalo 11.ledna 2010. Na nejvyšší mety sice družstvo nedosáhlo, ale s prázdnou se nevrátilo. Jakub Svoboda v disciplíně 50m znak zaplaval výborně   a získal  stříbrnou medili v jednotlivcích.  Mgr.Vlasta Šlézová

Žáci 9. tříd navštívili v pátek 22. ledna 2010 divadelní představení hry W. Shakespeara Zkrocení zlé ženy.  Z úsměvné a hezky zpracované komedie si odnesli hodnotný kulturní zážitek.  Mgr. Zlata Jiránková

Dne 27.1.2010 se od 15:00 konal v budově naší tělocvičny „Metalový koncert“ žáků 8.A. Složení kapely bylo následující: Jiří Bejček - zvaný Bejk, Vojta Herčík - zvaný Herča a Petr Svoboda - zvaný Hors. Jirka s Petrem zahráli na elektrické kytary a Vojta na bass-kytaru. Jako doprovod vystoupil Roman „Ježíš“ Jansta, který je učitelem hry na kytaru. Myslím, že koncert byl velice povedený, kluci nezklamali a my se už teď těšíme na jejich další vystoupení, které plánujeme na jaro letošního školního roku v areálu naší školy. Děkujeme za úžasný zážitek.  Mgr. Martina Benešová

 
     
 

Webdesign: