7ZŠ Kolín - Nástěnná malba v herně
 

Školní rada se rozhodla, že by bylo výborné vylepšit naši školní hernu, kde žáci pobývají především o velké přestávce, a to malbou na zeď. Nejenže se tam děti budou příjemně cítit, ale je to možnost ukázat, že i my zde máme velmi šikovné žáky, kteří se umí chopit takového úkolu. Návrh „Mořského světa“ započali žáci devátého ročníku sportovní třídy o výtvarné výchově s paní učitelkou, kde jej do detailů rozpracovali a naskicovali na zeď. Barevné zpracování dokončili vybraní žáci ze sedmého ročníku, kteří na této práci za asistence paní učitelky Zápotočné pracovali přibližně 6 vyučovacích hodin. Oživení zadní stěny v herně se zdařilo a výsledek nástěnné malby byl radostný, neb se žákům opravdu vydařil. Jakou další nástěnnou malbu a v kterých prostorách naší školy zrealizujeme, to se pro příště nechte překvapit.

Martina Rudolfová, 7.A, seminář Tvorba časopisu

 
 
     
 

Webdesign: