7ZŠ Kolín - Listopadové sportovní soutěže družstev
 

Okresního kola ve florbale se postupně zúčastnila družstva žáků 4. - 9.ročníku. Největšího úspěchu v reprezentaci naší školy dosáhlo družstvo chlapců z 6. a 7.ročníku. Tým ve složení Kukal Václav, Exner Tomáš, Novotný Jan, Korbelář David, Šlechta Ondřej, Kopáček Václav, Vejr Vítek, Moravec Aleš, Vinopal Dominik, Kubíček Tomáš, Smolík Tomáš a Jelínek Jiří se umístil na 3.místě, stejně jako družstvo dívek (Zadražiloá Nikola, Šedivá Gabriela, Nykodymová Adéla, Neradová Monika, Jarolýmová Alena, Jandáková Simona,Košťálková Klára, Dolejší Aneta, Doudová Kateřina, Pospíšilová Alena a Šrámková Gabriela) ze stejného ročníku. Dívky 8. a 9.ročníku (Suchá Eva, Slavíčková Tereza, Šimonová Lucie, Smolíková Miroslava, Vokálová Adéla, Wurmová Vanesa, Gavorová Denisa, Czakojová Nikola, Žižková Michaela, Marková Pavlína a Šrámková Eliška) obsadily 6. místo.

Výborně naši školu reprezentovali chlapci v basketbale. Tým ve složení Rovenský Lukáš, Zelenka Lukáš, Jelínek Petr, Zoubek Tomáš, Nedbal Tomáš, Svoboda Matěj, Zoubek Martin, Franc Michael, Brunclík Patrik a Křivka Michal (ten pouze okresní kolo) zvítězil v okresním kole a v krajské soutěži obsadil hezké 4.místo.

Všem žákům děkujeme za sportovní reprezentaci školy a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.

 
 
     
 

Webdesign: