7ZŠ Kolín - Pozvánka do školy

15/12     Pozvánka do školy

 

V úterý 11.ledna 2011 v 15,15 hodin se koná ukázková hodina pro předškoláky a jejich rodiče v 1.ročníku naší školy. Nahlédnout a zapojit se do výuky i do činností školního klubu budete mít i v úterý 18.ledna 2011, také od 15,15 hodin.

Pro předškoláky naši žáci připraví malé občerstvení a dárek, na jehož výrobě se společně můžou podílet děti i rodiče. Budoucí školáci mají příležitost vyzkoušet si, jak vypadá škola ze školní lavice a rodiče uvidí, co všechno naši učitelé dokáží vaše dítě naučit za pouhé 4 měsíce.

Podívat se můžete také na výuku anglického jazyka malých dětí s rodilou mluvčí z Kanady. Tato výuka na naší škole může pokračovat při zájmu rodičů po celou dobu školní docházky.
Veškerá výuka probíhá formou hry za použití moderních metod a výpočetní techniky.
Zveme všechny předškoláky a jejich rodiče k příjemnému zastavení v naší škole.
Na vaši návštěvu se těší kolektiv žáků a pedagogů „Sedmičky“
 
     
 

Webdesign: