7ZŠ Kolín - Šplhá celý 1.stupeň
 

Naše třída se na šplh moc chystala. Do soutěže se nás totiž přihlásilo 9, a to je na prvňáčky velký výkon. Líbilo se nám, jak šplhají kamarádi z jiných tříd, ale fandili jsme hlavně Klárce Benešové a naší třídě. Klára se snažila a měla výborný výsledek. Byla dokonce rychlejší než druháci a třeťáci. Pochvalu ale zaslouží všichni a těšíme se na tuto soutěž v příštím roce. 

Děti z 1.C

Soutěž proběhla ve středu 6.4.2011 a byl to její 4.ročník. Přihlásilo se 100 žáků 1.stupně. Některé třídy sestavily i dvě družstva.  Všichni bojovali s velkým nasazením za bouřlivého povzbuzování ostatních spolužáků. Každý se snažil o co nejlepší výkon. Padlo i několik rekordů.

Nejlepší výkony v jednotlivých ročnících: 1.roč. – Benešová Klára 6,41 s, 2.roč. – Volfová Anežka 8,91 s, 3.roč. – Šamko Jan 6,79s, 4.roč. – Vacek Lukáš 5,38 s, 5.roč. – Mertová Aneta 6,26s. 

V soutěži družstev je toto umístění : 1.místo družstvo 4.C/A/ -  39,73 s , 2.místo družstvo  4.B /A/ -   55,52 s, 3.místo družstvo 5.B/A/ - 56,21 s . 

Absolutně nejrychlejší čas měl Lukáš Vacek ze 4.C– 5,38 s, druhý nejrychlejší čas 6,12s patří Novákové Veronice ze 4.C a pro třetí místo časem 6,18s si došplhal Michal Žiško ze 4.C. Soutěž se vydařila, všem se líbila a všichni se budou pilně připravovat na další ročník.

 
 
     
 

Webdesign: