7ZŠ Kolín - Plaveme s EU

23/04     Plaveme s EU

 

Již po páté se v úterý 19.dubna pokusili žáci 1.stupně naší školy překonat rekord svých spolužáků v plavecké štafetě na 50 x 25 metrů. Jejich pokus byl však neúspěšný. Ani jedna ze dvou štafet základní čas z roku 2007 nepřekonala. A jako každý rok i letos si děti navzájem slíbily, že budou pilně trénovat, aby příště dosáhly lepšího výsledku. Letos však plavaly bez pilné přípravy. Tak snad ta "příští" štafeta bude úspěšnější a podaří se jí zaplavat rychleji. I když v této soutěži je nejdůležitjší překonat vlastní pohodlnost a udělat něco sám pro sebe. Naši žáci v tomto směru zaslouží velkou pochvalu - rok od roku se počet zapojených škol snižuje, letos téměř na polovinu. A naše škola, jediná v Kolíně, se soutěže účastní a dokonce sestaví dvě štafety. A tak dnes můžeme poděkovat stovce zapojených dětí z 1. až 5.ročníku, které svým přístupem dokázaly, že naši žáci plavat umí a jsou ochotni školu v plavecké soutěži reprezentovat. Děkujeme.

 
 
     
 

Webdesign: