7ZŠ Kolín - Čtyřnásobné vítězství
 

 Pohár rozhlasu je vrcholnou a nejprestižnější atletickou soutěží základních škol. Letošní 23.ročník přinesl pro naší školu čtyřnásobné vítězství v okresním kole a zároveň postup všech čtyř družstev do krajského finále, které se bude konat 24.května 2011 ve Staré Boleslavi. Vítězství je o to cennější, že se letošního ročníku zúčastnilo 19 družstev v mladší kategorii a 17 družstev v starší kategorii. To znamená, že Pohárem rozhlasu prošlo přes 800 soutěžících.

Ráda bych poděkovala všem soutěžícím za vzornou reprezentaci naší školy. Blahopřeji k osobním výkonům, kterých na této soutěži dosáhli. Zároveň poděkování patří i žákům 9.B a 9.C, kteří svou pomocí přispěli k hladkému průběhu celé soutěže.
                                
                                                               Mgr. Vlasta Šlezová
 
     
 

Webdesign: