7ZŠ Kolín - Vítězství v okresním finále Mc Donalds Cup
 

 Ve Velkém Oseku se 17.5. sešlo 6 družstev, která si vybojovala postup z okrskových kol. Mezi nimi byla i naše škola (v obou kategoriích). Hrálo se systémem každý s každým. Naši žáci mladší kategorie ( 1.-3.třída ) okresní kolo vyhráli. Tímto vítězstvím si vybojovali postup do krajského finále, které se koná 3.6. v Mladé Boleslavi. Žáci starší kategorie obsadili 5.místo.

Zde jsou naše výsledky: 1.-3.ročník: 7.ZŠ Kolín : 5.ZŠ Kolín  4:1 ( Somberg F. 2, Exner M. 2), 7.ZŠ Kolín : 3.ZŠ Kolín   2:0 ( Somberg F., Batelka D.), 7.ZŠ Kolín : ZŠ Pečky 1:0 ( Somberg F.), 7.ZŠ Kolín : ZŠ Kouřim 3:0 ( Kopáček J., Exner M. 2 ), 7.ZŠ Kolín : ZŠ Velký Osek 3:0 ( Kopáček J.,Exner M. 2 )

Sestava hráčů: Merta Tomáš, Somberg Filip, Bukač Tomáš, Šimák Jan, Kopáček Jakub, Seifertová Lucie, Záboj Matěj, Exner Michal, Novák Pavel, Batelka David,Ďatko Patrik, Zborník Daniel

4.-5.ročník : 7.ZŠ Kolín : ZŠ Velký Osek 2:0 ( Machurka K. 2 ), 7.ZŠ Kolín : 5.ZŠ Kolín 1:1 ( Hejduk M. ),                     7.ZŠ Kolín : ZŠ Býchory 0:3, 7.ZŠ Kolín : ZŠ Pečky  0:2, 7.ZŠ Kolín : ZŠ Plaňany  0:4.

Sestava hráčů: Hruška Adam, Růžička Adam, Rosický Radek, Hovorka Michal, Hejduk Michal, Machurka Kamil, Vobořil Jan, Nejman Ondřej, Toman Michael, Čikoš Juraj, Shkoda Martin.

 
Děkujeme všem hráčům za pěknou reprezentaci školy a rodičům za jejich podporu.      
Mgr.Radek Holovský  
 
 
     
 

Webdesign: