7ZŠ Kolín - Úspěch malých fotbalistů na krajském finále
 

V Mladé Boleslavi se 3.6. sešlo 6 nejlepších družstev v kategorii mladších žáků (1.-3.ročník).

Krajské kolo Mc Donalds Cupu bylo vyvrcholením fotbalového turnaje v této kategorii. Hrálo se systémem každý s každým. Během přestávek mezi zápasy bylo pro hráče připraveno mnoho dovednostních soutěží a také občerstvení od firmy Mc Donalds. Naši hráči přistupovali ke každému zápasu zodpovědně a s plným nasazením. Vše pečetil Michal Exner nejrychlejším gólem celého fotbalového turnaje a to za 37 s. Naši hráči se v krajském finále umístili na velmi pěkném 3.místě. Je to vynikající výsledek přípravy celého družstva.

A zde jsou naše výsledky: ZŠ Kolín – ZŠ Uhlířské Janovice 1:2 (Kopáček J.), ZŠ Kolín – ZŠ Neratovice 0:7,ZŠ Kolín – ZŠ Čelákovice 5:0 (Kopáček J. 2, Somberg F. 2, Exner M.),ZŠ Kolín – ZŠ Poděbrady 1:1 (Exner M.),ZŠ Kolín – ZŠ Bělá 1:0 (Exner M.).

Sestava hráčů: Merta Tomáš, Somberg Filip, Šimák Jan, Humpolák Tomáš, Bukač Tomáš, Kopáček Jakub, Záboj Matěj, Seifertová Lucie, Novák Pavel, Exner Michal, Ďatko Patrik, Zborník Daniel      

 

Chtěl bych poděkovat rodičům za podporu a pomoc v tomto turnaji.

Mgr. Radek Holovský, vedoucí družstva

 
 
     
 

Webdesign: