7ZŠ Kolín - Polabská výškařská tour
 

Ve středu 14.12.2011 proběhl v hale Spojů ve spolupráci naší školy, atletického oddílu a ASŠK 4.ročník Kolínské vánoční laťky základních škol a zároveň 2.ročník Polabské výškařské tour, které se zúčastnilo 13 škol, z toho jedna mimo okres Kolín. Garanty celé soutěže byli olympionici Štěpán Janáček (skok o tyči) a Pepa Dressler (biketriál).

Naši reprezentanti si vedli velmi dobře. 1.místo - Tereza Slavíčková 9.třída, Nikola Pokorná 7.třída, 2.místo - Vanessa Wurmová 9.třída, 3.místo - Pavlína Marková 9.třída, Adam Hruška 6.třída, Klára Košťálková 8.třída, 4.místo - Šárka Tichá 6.třída, 6.místo - Jiří Zrůst 8.třída.

1.místo družstvo naší školy ve složení: 5.ročník -  Puczek, Suchá, Mocová, 6.ročník - Levčík, Cais, Tichá, 7.ročník - Kopáček, Korbelář, Pokorná, Malinová, Doudová, Kokyová, 8.ročník - Zrůst, Chapčák, Moravec, Vejr V., Košťálková, Holovská, Neradová, Dautovská, 9.ročník - Bečka, Brunclík, Vejr M., Slavíčková, Marková, Wurmová, Vokálová

 
 
     
 

Webdesign: