7ZŠ Kolín - Úspěch nejmladších atletů

Dne 22. 5. 2013 se vybraní žáci ze 3. -5. ročníku zúčastnili atletické soutěže ve Chvaleticích. Celkem se zúčastnilo 6 škol. Zprvu nám počasí moc nepřálo, ale soutěživou náladu to nikomu nezkazilo. Všechny děti soutěžily ve třech disciplínách. Běh na 50 m: v této disciplíně jsme získali1 zlatou medaili, 2 stříbrné a 1 bronzovou. Skok do dálky: získali jsme 2 zlaté medaile a 2 bronzové. Hod kriketovým míčkem: zde jsme získali 2 zlaté medaile. Dále ještě vybraní žáci běželi štafetový běh, ve kterém jsme se umístili na krásném třetím místě.

Složení soutěžního týmu: Zborník Daniel, Jandus David, Benešová Klára, Kašíková Kateřina, Batelka David, Pošík Lukáš, Radníková Barbora, Seifertová Lucie, Barcal Vojtěch, Bukač Tomáš, Červinková Lucie a Slavíčková Veronika

Štafetový tým: Kašíková Kateřina, Batelka David, Pošík Lukáš, Radníková Barbora, Seifertová Lucie, Bukač Tomáš, Červinková Lucie a Slavíčková Veronika