7ZŠ Kolín - Kolínské sportovní dny - den pátý
 

Poslední den sportovních soutěží byl ve znamení cyklistiky a střelby.  Pokračovaly také soutěže v basketbalu.

V závodě cyklistiky obsadily naše žákyně v kategorii 1.-3.ročník tato místa: 6. Sombergová Jana, 9. Kašíková Kateřina, 14. Bossová Anna Marie, 19. Kesnerová Natálie a 28. Trusková Tereza, žáci: 11. Kopelent Jan, 12. Güttner Tadeáš, 22. Kučera Šimon a 26. Novák Tomáš.
V kategorii 4.- 5.ročníku vybojovaly dívky tyto pozice: 3. Slavíková Barbora, 5. Slavíčková Veronika, 7. Kopelentová Lucie a 18. Seifertová Lucie, chlapci: 8. Pošík Lukáš, 12. Novák Pavel, 15. Humpolák Tomáš a 16. Batelka David.
Závod byl velmi svižný, závodníci skvěle připraveni.

Žáci naší školy získali svým umístěním tento den 20 hlavních bodů a potvrdili tím  vedoucí postavení naší školy v celé soutěži celkovým ziskem  134 bodů.

Za celý týden získali naši sportovci celkem 20 zlatých, 19 stříbrných,  21 bronzových medailí a mnoho dalších bodovaných umístění. 

Blahopřejeme a děkujeme za bojovné výkony a vzornou reprezentaci školy.

 
     
 

Webdesign: