7ZŠ Kolín - Macharovo pero

06/12     Macharovo pero

 

Městská knihovka Kolín pod záštitou starosty Mgr. et Bc.Víta Rakušana vyhlásila 8.ročník literární soutěže „Macharovo pero 2013“ na téma „Nikdy nemůžeme milovat ty, jimž se nemůžeme smát.“

Porota: Irena Fuchsová (spisovatelka),Dana Serbusová (dramaturgyně a režisérka), Zdeněk Hejduk (ředitel MSD a novinář), Pavel Kárník (ředitel Městské knihovny Kolín) měla velmi těžkou práci, protože vybírala vítěze z 88 odevzdaných prací.

Slavnostní vyhlášení se konalo dne 4.12.2013 za účasti hlavních představitelů zastupitelstva a členů poroty.

Mezi oceněnými byli i žáci naší školy. Ve 2.kategorii byli oceněni Michaela Hrabáková z 8.A, která obsadila za svůj „zamilovaný příběh“ 3.místo a Lukáš Balcar ze 6.B, který získal v této kategorii nádherné 1.místo. Oběma našim šikovným spisovatelům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.Všichni ocenění si odnášeli kromě diplomů, věcných cen i hezký zážitek ze slavnostního odpoledne.

Mgr. Martina Vokálová

 
     
 

Webdesign: