7ZŠ Kolín - Dobrý start pro předškoláky
 

Budoucí prvňáčci - děti zapsané do 1.ročníku na naši školu - si ve středu 11.února poprvé vyzkoušeli, jaké to je "učit se" ve škole. Poprvé zasedli do lavic se svými budoucími spolužáky a vyzkoušeli si, co všechno umí tužka a jak ji správně držet. Kromě toho si zahráli několik zajímavých her, zazpívali si známou písničku a užili si legraci při pohybové hře. Zabráni do zajímavé činnosti ani nepostřehli, co všechno se učí. A všichni byli opravdu moc šikovní.

Pro rodiče byla zatím pod vedením výchovné poradkyně pro 1.stupeň připravena úvodní přednáška, na které se dozvěděli spoustu zajímavých a užitečných informací o chodu naší školy a o tom, jak dítě v klidu a bez stresů na školní práci připravit.

Lekce Dobrého startu budou pro "naše" budoucí prvňáčky každou středu v únoru a březnu  vždy od 15:30 do 16:15 hodin pod vedením zkušených pedagogů.

Těšíme se na vás.

 
 
     
 

Webdesign: