7ZŠ Kolín - Den otevřených dveří
 

Ve středu 11.listopadu měli rodiče našich žáků možnost vidět své děti při výuce. Všechny dveře pro ně byly otevřené od 8 do 14 hodin.

Od 14 hodin byl čas vyhrazený pro předškoláky z mateřské školy a jejich rodiče. Děti si prohlédly školu, nakoukly do školní družiny a vyzkoušely si, jak se sedí ve školní lavici. Starší kamarádi z 9.ročníku jim pomohli vyrobit malého dráčka.

A potom už všichni pospíchali do 1.třídy, kde probíhala ukázková hodina. Malí předškoláčci se s elánem zapojili do práce. Poznávali písmenka a počítali jako opravdoví školáci. Jejich rodiče viděli způsob výuky na naší škole a mohli se zeptat na všechno, co je zajímalo.

Děkujeme všem, kteří se o naši práci zajímají a přišli se ve středu podívat. Věříme, že se vám v naší škole líbilo a brzo se opět uvidíme.

 
     
 

Webdesign: