7ZŠ Kolín - Dobrý start

16/02     Dobrý start

 

Od středy 17.2.2016 pořádáme od 15:30 do 16:15 hodin pro děti zapsané do 1.ročníku na naši školu lekce Dobrého startu. Děti budou rozděleny do 2 tříd v přízemí a jedné třídy v 1.poschodí 1.pavilónu školy. Seznam přihlášených dětí a jejich rozdělení na lekce Dobrého startu bude vyvěšený na vstupních dveřích a na chodbě v přízemí.

Další lekce proběhnou ve středu 24. února,  2., 9., 16. a 30.března.

Děti budou rozvíjet své schopnosti a nacvičovat dovednosti důležité pro snadné zvládnutí budoucí školní práce.

17.2. a 30.3.2016 současně proběhne úvodní a závěrečná přednáška pro rodiče, na které budou podány informace o způsobu výuky na naší škole a o tom, jak má být dítě připraveno na vstup do školy. Rodiče se můžou ptát na všechno, co je zajímá.

Děti si s sebou přinesou přezůvky a pastelky nebo tužku.

Těšíme se na vás.

 
     
 

Webdesign: