7ZŠ Kolín - 4.školní akademie

28/04     4.školní akademie

 

Ve středu 27.dubna byla v kolínském divadle naše školní akademie. Moc se nám povedla a všichni jsme si ji moc užili :-)

Tady je ukázka prvních fotografií. Nabízíme pohled do zákulisí, na jeviště i do hlediště.

 Ostatní budou později :-)

 

Příprava byla časově náročná a trvala několik měsíců. Žáci všech ročníků nacvičovali hlavně ve svém volném čase. Vystoupení prošla několika zkouškami pod dozorem zástupkyň prvého a druhého stupně. Generální zkouška začala ve středu již v 8 hodin. Jednotlivá vystoupení se řádně sestavovala, aby odpoledne bylo vše stoprocentní.

Organizace vystoupení žáků 2.stupně spočívala nejvíce v rukou paní učitelky Šlezové. Děti 1.stupně nacvičovaly se svými třídními učitelkami a vychovatelkami. Celou akademii komentovali Eliška Kuklíková a Vilém Pospíšil, žáci 9. ročníku.

Zazněla zde hra na hudební nástroje: například bicí, příčná flétna, zobcová flétna a klávesy. V taneční části se rodiče a hosté mohli podívat na tance různých zemí – Brazílie, Řecka, Maďarska, Skotska aj. Samozřejmě nesmělo chybět ani vystoupení mladších dětí. V druhé části akademie proběhlo vyhlášení nejlepších sportovců z naší školy. Vrcholem celé akademie bylo rozloučení 9. ročníků skladbou Gangnam Style.

Během programu vládla příjemná atmosféra. Potěšily nás pozitivní ohlasy rodičů, příbuzných a přátel.

za všechny žáky

Adéla Bukačová, Kateřina Puczková, Markéta Machová, Lucie Nováčková, Zuzana Dostálová

 
 
     
 

Webdesign: