7ZŠ Kolín - Můj strom

25/11     Můj strom

 

ZŠ Lipanská vyhlásila začátkem školního roku přírodovědnou  soutěž pro žáky II. stupně s názvem „Můj strom“. Soutěž se konala k příležitosti Dne stromů (20. 10.) a měla za úkol posílit zájem o přírodu, poznání města Kolína a jeho okolí. Úkolem dětí bylo vybrat jeden strom, zachytit pomocí fotoaparátu nebo mobilu jeho podzimní změny, zaznamenat je a vyhodnotit. Cílem organizátorů bylo získat informace o tom, jak probíhají jednotlivé fenofáze a zda se liší u různých druhů stromů. Naše žákyně ze třídy VII.B v této soutěži skončily na krásném třetím místě. Za toto umístění získaly drobné dárky od organizátorů soutěže. Byly to Ladislava Spalová, Anna Novotná a Nikola Novotná.

Celému družstvu blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

 

Mgr. Renata Jeřábková

 
     
 

Webdesign: