7ZŠ Kolín - Milý pozdrav od kamarádů z Nairobi
 

Na jaře loňského školního roku se uskutečnilo na  naší škole velmi milé setkání s kamarády z Keni. Naše pozvání přijali Adada a James, kteří  spolupracují  na projektech, díky kterým může spousta keňských dětí chodit do školy a tím získat tolik vytoužené vzdělání. 

Děti z naší školy vyrobily pro své africké kamarády obrázkovou abecedu a také napsaly v hodinách angličtiny krátké pozdravy, které Adada a James, který pracuje v Keni jako ředitel školy, s sebou odvezli do Keni. 

Tento týden nás čekalo velmi milé překvapení – děti dostaly odpovědi na své dopisy, ve kterých  poznaly nové kamarády :-) . Společně jsme si je při angličtině přečetli a dohodli jsme se, že určitě svým kamarádům opět něco napíšeme. 

děti z V. A a Mgr. Hana Pospíšilová

 
     
 

Webdesign: