7ZŠ Kolín - Slavnostní zakončení školního roku
 

Je 30. červen 2017, poslední den školního roku 2016/2017.

Žáci prvního ročníku dostávají své první vysvědčení. Končí jejich první školní rok na naší škole. Za jediný školní rok se toho tolik naučili. Jsou z nich samostatní školáci, dokáží si přečíst, co potřebují nebo to, co je zajímá. Naučili se psát i počítat a mnoho jiných a zajímavých věcí. Začala nová etapa jejich života.

A něco nového, krásného a nepoznaného začíná i pro “naše deváťáky”. Školní docházka na naší škole pro ně skončila. Skončilo krásné a bezstarostné období plné krásných zážitků. Vykročí do dalšího života a budou rozvíjet vše, co se za devět let školní docházky naučili.

Přejeme jim, aby to bylo vykročení šťastné a aby se co nejvíc jejich snů a přání splnilo.

 
 
     
 

Webdesign: