7ZŠ Kolín - Exkurze dětí II. D do ČT Kavčí hory
 

Tento týden měla naše třída možnost podívat se do filmových ateliérů České televize na Kavčích horách. Vše se dařilo již od samého začátku. Cesta byla báječná, dojeli jsme do ateliérů včas. Tam na nás čekal skvělý doprovod pana Škota, kterému tímto děkujeme za pomoc při sjednání celé akce.   Prohlédli jsme si místa, kde se točí známé seriály pro děti i dospělé (Star Dance, První republika, soutěžní pořady….. ). Byli jsme se podívat ve studiu D a ve  studiu Kamarád. Dále jsme byli přítomni na natáčení „Naše školka“ s paní Jitkou Molavcovou. Nakonec si děti zkusily pracovat s opravdovou kamerou ve studiu D. Celé dopoledne nám uteklo, tak rychle, že jsme ani nepostřehli, jak rychle naše exkurze proběhla.                                                                         

Žáci II. D.

 
 
     
 

Webdesign: