7ZŠ Kolín - Čtenářský klub bilancuje
 

Stejně jako v minulém roce jsme ukončili činnost našeho klubu ve slavnostním duchu.

Všichni, kteří klub pravidelně navštěvují, byli odměněni nádherným certifikátem z ručně vyrobeného papíru a osobním vzkazem manažerek klubu. Dále dostali dárek – KNIHU, kterou jsme vybírali tak, aby byla „šitá na  míru“ každému jednotlivci.

Našim žákům udělaly dárky velikou radost. A my věříme, že taková pozornost je další motivací nejen pro ně samotné, ale i pro ty, kteří by do našeho klubu chtěli také chodit.

Tímto vás všechny samozřejmě zveme!

V uplynulém roce jsme měli možnost se setkat s paní spisovatelkou komiksů Marií Bořkovcovou, dále s paní ilustrátorkou Patricií Koubskou, která slíbila další návštěvu v příštím školním roce. Již máme domluvenou další přednášku současného autora na prosinec 2018. Budou i jiné zajímavé aktivity, které si necháme jako překvapení pro naše klubové čtenáře.

V tomto  školním roce  žáci přečetli mnoho krásných knih, které si půjčují na každém klubu. Další možnost širšího výběru knižních titulů je z městské knihovny, která je plně k dispozici pro všechny zájemce.

Chtěli bychom vám všem popřát krásné prázdniny a už nyní  se těšíme na další zábavné čtení v příštím školním roce.

            Zdraví manažerky čtenářského klubu Elen Jouzová a Mirka Jouzová 

 
 
     
 

Webdesign: