7ZŠ Kolín - Dopravní soutěž mladých cyklistů
 

Ve středu 15. května se v areálu Vodního světa v Kolíně konalo okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěž se skládala ze čtyř soutěžních disciplín. Všichni absolvovali jízdu na kole po dopravním hřišti, test z dopravních předpisů, jízdu zručnosti na kole a základy první pomoci. Na průběh akce dohlíželi příslušníci policie, komisaři a zdravotníci.

Naši školu reprezentovali starší žáci ve složení: Vojtěch Slavík, Kryštof Křička, Natálie Vorlíčková a Anna Bossová. Toto družstvo se umístilo na krásném druhém místě.

Mladší družstvo ve složení: Bibiana Harandzová, Sandra Michlová, Sebastian Boss a Jakub Coubal. Družstvo obsadilo čestné páté místo.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Děkujeme i náhradníkům (Eliška Štroblová a Kryštof Šantrůček) a žákům VII. ABC, VIII. AB, kteří při soutěži pomáhali jako figuranti a organizátoři. Také oni výborně reprezentovali naši školu a přispěli ke zdárnému průběhu celé soutěže.

Dagmar Vobořilová

 
 
     
 

Webdesign: