7ZŠ Kolín - Buď toho součástí
 

Ve čtvrtek 7.11.2019 měli naši žáci osmých a devátých tříd možnost zúčastnit se na naší škole besedy, která nese název „Buď toho součástí. Podporuj muziku“.

Šlo o besedu, která se týkala autorských práv na internetu, legálnosti a nelegálnosti určitých úložišť a jejich fungování, hodnoty hudby, legálních možností poslechu hudby, apod. Záštitu edukativnímu projektu  ČNS IFPI, INTEGRAM a OSA poskytlo Ministerstvo kultury České republiky. Jako host na této besedě vystoupil frontman kapely Nebe Petr Harazín. Žáci měli možnost shlédnout dokument k danému tématu, poslechnout si odborný výklad k problematice a byl jim také poskytnut prostor k jejich případným dotazům.

Téma besedy všechny zaujalo a poskytnuté informace pomohou žákům se v dané problematice orientovat a chovat se v souladu se zákonnými normami.

Děkujeme všem.

Mgr. Renata Jeřábková

 
 
     
 

Webdesign: