7ZŠ Kolín - Skvělé umístění našich žáků ve Výtvarné soutěži Městské knihovny v Kolíně

Letošní ročník tradiční výtvarné soutěže byl na téma   “ Sportování v Kolíně". Ve 4. kategorii /5. - 6. třída ZŠ získala krásné první místo Anna Zvolenská ze 6.A, třetí místo obsadila Laura škotová ze 6.C. V 5. kategorii /7. - 8. třída ZŠ se na třetí pozici umístila Nikola Šveřepová.

Všechna děvčata vytvořila nádherné originální práce a jistě si zaslouží pochvalu za vzornou reprezentaci školy.

Prohlédněte si krásné obrázky a získané diplomy soutěžících na přiložených fotografiích.

Originály soutěžních obrázků můžete shlédnout na Výstavě prací vítězů výtvarné soutěže 2021 v sále Městské knihovny Kolín do 30. 12 2021.

Úspěšným soutěžícím všichni moc gratulujeme!

Mgr. Zora Luftmanová

Výtvarné soutěže Sportujeme v Kolíně, kterou pořádala Městská knihovna v  Kolíně se účastnili i žáci 1. stupně. Žákyně II. B Viktorie Nádvorníková obsadila 1. místo, Šárka Vycudilíková 2. místo a Amálie Chocholová 3. místo.