7ZŠ Kolín - Sedmička je in, aneb nástěnky bez špendlíků
 

Sedmička je in, aneb nástěnky bez špendlíků

 

Koncem dubna se na naší škole objevila horká novinka. Dva interaktivní panely od firmy Ámos vision byly umístěny na obou pavilonech školy a slouží žákům a vyučujícím místo nástěnky.

Systém je provázán s  webovými stránkami školy. Žáci si mohou zkontrolovat rozvrh hodin, v  jídelníčku zjistit co dobrého bude k  obědu a ujistit se, že znají a dodržují školní řád. Kromě toho se mohou podívat, jaké bude počasí, vyhledat spoj vlaku nebo autobusu a přečíst si něco o aktuálním dění ve světě.

Panel ovšem neobsahuje pouze tyto informace. K  dispozici je Poradna pro žáky. Ve smyčkách se promítají bannery a videa se zaměřením na prevenci sociálně patologických jevů s  odkazem na telefonní čísla a webové stránky v  případě, že by někdo potřeboval poradit a vyhledat pomoc.

S  Ámosem může být i zábava. V  systému je velké množství různých kvízů a her, které naše žáky již dokázaly zaujmout.

V  neposlední řadě slouží Ámos opravdu jako nástěnka. Na panel se umisťují aktuální informace týkající se chodu školy a plánovaných akcí.

 
 
     
 

Webdesign: