7ZŠ Kolín - Pekelná škola ve IV. A
 

V  úterý 6. 12. se naše třída proměnila v  pekelnické doupě. Všichni jsme se těšili na den v  Čertovské škole. Hodiny čertočeštiny, čertomatiky a čertogeometrie byly plné zábavy. Čertoslovní úlohy jsme vypočítali hned, ale čertokružnice, ty nám tedy daly zabrat.   Byly pro nás pekelně těžké. No, ono     když není v  pořádku kružítko, nebo není vůbec ve škole, drápem se kružnice rýsují dost špatně. Luciferka byla přísná a nekompromisní, rozdávaly se tady i 10. No, moc jich nebylo, ale nějaké přece jen. Slovní druhy v  čertobásničče jsme zvládli docela slušně.  Kromě toho, že jsme si zábavnou formou zopakovali probrané učivo, jsme si všichni užili i legraci. Mamka čertice z  čertovské dědiny nám upekla i výborné čertí cukroví. Jeden osamělý andílek se mezi námi přece jen našel, ale jinak peklo ovládlo naši třídu. Prožili jsme super den!

                                                                                                   Mgr. Pavlína Kopáček Hölzlová a čertíci z IV. A  

 
 
     
 

Webdesign: