7ZŠ Kolín - Dancing Queen

09/11     Dancing Queen

 

Dne 5. a 6. listopadu se v divadle v Kolíně uskutečnilo taneční představení Dancing Queen. V průběhu vystoupení jsem se i já objevila na jevišti. Pod vedením Jolany Burešové náš taneční klub Kocour Modroočko společně se sborem ZUŠ předvedl vystoupení na písně skupiny ABBA. Celé představení trvalo asi hodinu a půl. Na jevišti se objevily děti různých věkových kategorií. Příběh pojednával o holčičce jménem Ema, kterou Dancing Queen provádí světem tance a ukazuje jí, co všechno může tanec vyřešit. Vystoupení se nám určitě povedlo a mám z něj pěkný pocit.

Nela Prokešová V. C

V pondělí 6. 11. 2023 byla naše škola v divadle Kolín na vystoupení jménem Dancing Queen tančící na hudbu od skupiny ABBA. Vystupoval tam taneční klub Kocour Modroočko pod vedením Jolany Burešové. Představení bylo o holčičce Emě, která se setká s královnou tance a ta jí provází situacemi, kde všude lidé potřebují tanec bez ohledu na věk. Já a moje kamarádky z naší třídy jsme vystupovaly již dříve v premiéře tohoto vystoupení, letos už ale beze mě. Já jsem přestala do klubu docházet, ale moje sestřenice začala tančit. Na tuto choreografii nikdy nezapomenu, protože jsem si to tenkrát také moc užívala. Představení se mi velmi líbilo a jsem ráda, že jsem se na to mohla podívat v roli diváka.

Lucie Stašková V. C

 
 
     
 

Webdesign: