7ZŠ Kolín - Atletický víceboj nejmladšího žactva

V úterý 15. 5. se  žáci  3.-5.  ročníku  zúčastnili atletických závodů ve Chvaleticích, kde se konal 3. ročník CHVALETICE – ATLETIKA PRO DĚTI.  Žáci soutěžili v běhu na 50 m, vytrvalostním běhu, skoku dalekém a ve štafetovém běhu.

V tomto víceboji naši žáci dosáhli krásných umístění. První místo ve své kategorii obsadili  Exner Michal /3.A/,  Keltnerová Nikola /3.A/, Slavíčková Veronika /4.B/ a Kraus Jiří /5.B/.  Druhá místa vybojovali Mocová Eliška /5.B/  a Somberg Filip /4.B/, třetí místa Vítek Zdeněk /3.A/, Kopáček Michal /4.A/,  Holubová  Kateřina /4.B/ a Vobořil Jan /5.B/.
Ve štafetě na 8x80 m vybojovali krásné  první místo. Všem žákům blahopřejeme a chválíme za vzornou reprezentaci školy.