7ZŠ Kolín - Den otevřených dveří
 

Dne 28. listopadu 2012 se na naší „Sedmičce“ konal den „D“, tedy přesněji řečeno Den otevřených dveří. Po příchodu na oba pavilóny jsme viděli, že skutečně dveře byly otevřené a u nich příchozí vítali žáci a žákyně naší školy. Naši studenti se tak stali průvodci pro návštěvníky a seznámili je s chodem, aktivitami a přednostmi naší školy. V tento den byly dveře tříd skutečně otevřené a rodiče i veřejnost mohli nahlédnout přímo do výuky a zúčastnit se jí. Prohlídka začínala na prvním stupni, kde byly také vystaveny práce žáků. Hosté si mohli prohlédnout výroční zprávy, různá vydání časopisu Sporťák a Projektové noviny i prezentaci s fotografiemi z našich akcí. Pro rodiče budoucích prvňáčků byly připraveny ukázkové hodiny. Prostřednictvím těchto lekcí se zájemci a veřejnost mohli seznámit se stylem výuky a přístupem k žákům. 

Naše 7. základní škola se prezentovala velice úspěšně. Velké poděkování patří všem zúčastněným: učitelům, žákům, každému, kdo se nějakým způsobem podílel na přípravě tohoto Dne.

Příchozím hostům děkujeme za účast a zájem. Doufáme, že se jim u nás líbilo.    

Mgr. Helena Kahounová

 

 
     
 

Webdesign: